Uitvoering GVN - 29 maart 2014

Gepubliceerd op 29 maart 2014 om 17:44

Op zaterdag 29 maart was er weer de tweejaarlijkse uitvoering van Gym Vereniging Noordeloos. Het thema was dit keer: Gymsterren stralen met Disney.

Op zaterdag 29 maart was er weer de tweejaarlijkse uitvoering van Gym Vereniging Noordeloos. Het thema was dit keer: Gymsterren stralen met Disney. Het was een groot succes! De zaal was sfeervol aangekleed, de opkomst was overweldigend, de kleding en de schmink waren betoverend en de acts die werden opgevoerd deden iedereen versteld staan. Heeft u het gemist of was u erbij en wilt u graag de foto’s er nog eens op naslaan, klik dan op bijgaande link. Graag bedanken we nogmaals iedereen die voor of achter de schermen heeft meegewerkt.

Bekijk hier de foto's:

http://gym.noordeloos.nl/#!album-6 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.